Hampl Petr
Číslo položky: 19301
popis: Litografie, rozměr listu 51 x 73 cm, volný list
o autorovi: Narodil se 9.10.1943 v Praze.

Studoval na SUŠP v Praze, na pražské Akademii výtvarného umění u V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Začínal kompozicemi v duchu fantaskní malby, v sedmdesátých letech se obrátil k tématice rodin, žen a dětí. Zabývá se i restaurování.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 200 Kč