Číslo položky: 6183
Magická krajina
popis: Kombinovaná technika na papíře, rozměr malby 29,5 x 42 cm, Signováno Ivan Gruber , datováno 1942, zaskleno.Odhadní cena 18000 - 20000 Kč
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč