Jiří Petr
Číslo položky: 19249
Moje sledované obrazy Andělská krása
popis: Olej na sololitu, rozměr 70 x 35,5 cm, nerámováno
o autorovi: 1980
Po absolvování gymnázia se věnoval kresbě a malbě. Vyjadřuje se rozmanitými malířskými styly (kubismus, realismus, abstrakce), jeho náměty sahají od figury po krajinu a květinová zátiší.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč