Číslo položky: 19249
Andělská krása
popis: Olej na sololitu, rozměr 70 x 35,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |