Číslo položky: 19288
popis: Olej na plátně, rozměr 78 x 90 cm, krakeláž v malbě
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
12.02.2024 21:40