Číslo položky: 19283
popis: Olej na plátně, rozměr 64,5 x 57 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
13.02.2024 21:24
1 500,00 Kč | 15.1.2024 01:33:14 |