Číslo položky: 19282
Dívka v černém
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 63,5 x 49 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |