Číslo položky: 19278
Kytice s ostrožky
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 80,5 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
4 900 Kč
4 900 Kč
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |