Zelený Josef
Číslo položky: 19245
popis: 4X olej na sololitu, rozměry 59,5 x 80, 60 x 79,5, 60 x 80 a 54,5 x 79 cm, u dvou obrazů malba poškozena
o autorovi: Narozen 30. 10. 1951
byl synem známé prostějovské malířky Alžběty Zelené rozené Kleinerové a Josefa Zeleného, bývalého leteckého mechanika RAF ve Velké Británii. Maloval už od dětství. Často také chodil za svou matkou Alžbětou Zelenou do bývalého ateliéru sochaře Jana Třísky v Jihoslovanské ulici.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč

13.02.2024 21:28

10 000,00 Kč 15.1.2024 01:33:44