Číslo položky: 19245
Čtyři motivy
popis: 4X olej na sololitu, rozměry 59,5 x 80, 60 x 79,5, 60 x 80 a 54,5 x 79 cm, u dvou obrazů malba poškozena
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
13.02.2024 21:28
10 000,00 Kč | 15.1.2024 01:33:44 |