Číslo položky: 19219
Karlův most
popis: Akvarel, rozměr 23 x 30,5 cm, zaskleno. Signováno monogramem ZB
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
20.02.2024 21:46