Číslo položky: 19216
Andílci
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |