Číslo položky: 19215
Vizovické hory
popis: Olej na plátně, rozměr 33,5 x 37 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
20.02.2024 21:44