Rosenbaumová-Šimková Marie
Číslo položky: 19215
Moje sledované obrazy Vizovické hory
popis: Olej na plátně, rozměr 33,5 x 37 cm, rám poškozen
o autorovi: Rosenbaumová - Šimková, Marie, 1909-1980
Narozena ve Slavkově u Brna. Malířka, též autorka básní a dvou románových rukopisů.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

20.02.2024 21:44