Číslo položky: 18923
Pouť ke kapli
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 12,5 x 18 cm, zaskleno. Signováno: Wencl Manes fecit
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |