Číslo položky: 18908
Boží muka
popis: Olej na lepence, rozměry: 32 x 26 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 300,00 Kč |