Číslo položky: 18798
Sedící dívka
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
16 000 Kč
16 000 Kč
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |