Číslo položky: 18753
Lesní cesta
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 35 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
19.02.2024 21:14
1 000,00 Kč | 23.1.2024 18:21:55 |