Číslo položky: 18748
Břízy
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 47,5 x 25 cm, v malbě krakeláž
Vyvolávací cena:
7 900 Kč
7 900 Kč
9 400 Kč
9 400 Kč