Číslo položky: 18896
Kytice lučních květin
popis: Litografie, rozměry ve výřezu pasparty: 47 x 38 cm, signováno vpravo dole v desce K. Svolinský 1940,
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |