Číslo položky: 18746
V šenku
popis: Olej na plátně, rozměr 59,5 x 81 cm, malba i plátno poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |