Číslo položky: 18732
Vodník
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 37 x 31 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
37 000 Kč
37 000 Kč
37 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
34 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
30 000,00 Kč |
28 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
12 500,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 500,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |