Číslo položky: 18881
Chalupy v podhůří
popis: Olej na plátně, rozměry: 50 x 60 cm, rám poškozen.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
19.02.2024 19:56