Číslo položky: 18879
Matka s dítětem
popis: Olej na plátně, rozměry: 96 x 62 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |