Číslo položky: 18865
Belle ile mer
popis: Olej na plátně, rozměry: 27,5 x 42 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |