Číslo položky: 18870
Novoročenka arch. Strnada + Zvěstování
popis: 2x Lept, tiskové plochy: 18,5 x 15 cm, 9 x 7,5 cm, volné listy. Signováno tuší a tužkou, datováno 48. Z pozůstalosti malířky Hany Hladíkové - Bernkopfové, přítelkyně Fr. Tichého
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |