Číslo položky: 18860
Zátiší s ptákem a kyticí
popis: Olej na plátně, rozměry: 65 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |