Číslo položky: 18847
Dáma s vějířem
popis: Olej na plátně, rozměry: 107 x 71 cm, nesignováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč