Číslo položky: 18846
Sněmovní (Pětikostelní) ulice
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměry: 67 x 49,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč