Juřena Petr
Číslo položky: 18819
Moje sledované obrazy Pamětní list - Půmevek
popis: Litografie, rozměry ve výřezu pasparty: 34,5 x 22,5 cm, signováno tužkou, zaskleno.
o autorovi: Petr Juřena 29.leden 1949 (Praha, Praha, Česká republika) kreslíř, karikaturista

Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

20.02.2024 19:58