Číslo položky: 18819
Pamětní list - Půmevek
popis: Litografie, rozměry ve výřezu pasparty: 34,5 x 22,5 cm, signováno tužkou, zaskleno.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
20.02.2024 19:58