Nesignováno .
Číslo položky: 18840
Moje sledované obrazy Balkánský motiv
popis: Olej na dřevě rozměry: 19 x 30 cm
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

13.02.2024 20:42