Nesignováno .
Číslo položky: 18513
Moje sledované obrazy Ležící akt - Velký formát
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměr 50 x 100 cm
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč