Otčenášek Jaroslav
Číslo položky: 18717
Moje sledované obrazy Malířské zátiší
popis: Olej na plátně, rozměr 57 x 78,5 cm, nerámováno, nesignováno
o autorovi: Narozen 13. 5. 1909 v Praze. Malíř krajin a učitel v Praze. Účast na čl. výstavách S. V. Praha.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

20.11.2023 20:32