Číslo položky: 18717
Malířské zátiší
popis: Olej na plátně, rozměr 57 x 78,5 cm, nerámováno, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
20.11.2023 20:32