Číslo položky: 18712
Tání v krajině
popis: Olej na plátně, rozměr 56 x 77 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč
13.11.2023 21:40
22 000,00 Kč | 13.9.2023 13:01:39 |