Pistorius Jan Ferdinand
Číslo položky: 18702
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 64,5 cm, v malbě krakeláž, rám poškozen
o autorovi: (1899-1985)
Soukromě studoval v malířské škole F. Engelmüllera v Praze u J. Proškovce v Plzni a na škole dekorativních umění v Praze. Věnoval se malbě, především koní, květin a krajiny. V 50. letech se začal věnovat grafice a kresbě.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč