Číslo položky: 18702
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 64,5 cm, v malbě krakeláž, rám poškozen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |