Číslo položky: 18679
Z Tábora
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 65 cm, nesignováno, rám poškozen, posudek na poslední fotografii není součástí aukce
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
13.11.2023 20:12