Číslo položky: 18677
Zamyšlená
popis: Litografie, rozměr listu 54 x 35,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |