Číslo položky: 18662
Zátiší s konvicí a ovocem
popis: Olej na plátně, rozměr 48 x 53,5 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč