Číslo položky: 18630
Postava
popis: Olej na plátně, rozměr 89 x 70 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |