Značeno
Číslo položky: 18177
Moje sledované obrazy Čínská mísa s podstavcem
popis: Mosaz zdobená smalty , průměr 37 cm, podstavec dřevo lakované, poškozeno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

20.11.2023 19:28