Číslo položky: 18618
Před lovem
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 81 cm. Rám i malba poškozena, původně hodinový obraz.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |