Číslo položky: 18644
"Větrák"
popis: Olej na lepence, rozměr 31 x 41,5 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
30 000 Kč
30 000 Kč
30 000,00 Kč |
28 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |