Bím Tomáš
Číslo položky: 18653
Moje sledované obrazy Poslední kafe před L.V. (Motel)
popis: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 51,5 x 40 cm, zaskleno
o autorovi: Malíř, grafik.
Narodil se 12.11. 1946.
Byl vyučen tiskařem, dále studoval soukromě. V prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu. Věnuje se také malbě (olej, acryl). Svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijksmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tenis museum Gasper Oberhausen a další.
(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč