Pilař Radek
Číslo položky: 18643
popis: 2X litografie, autorský tisk, rozměry 17 x 17 cm, nerámováno, volné listy
o autorovi: 1931 - 1993
Narodil se v Písku. Studoval AVU v Praze u prof. Rady. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě a režii.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč