Číslo položky: 18643
Hudebníci
popis: 2X litografie, autorský tisk, rozměry 17 x 17 cm, nerámováno, volné listy
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |