Číslo položky: 18617
Kytice ve džbánu
popis: Olej na lepence, rozměr 49 x 61 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
14.11.2023 20:41
2 200,00 Kč | 14.11.2023 20:37:46 |