Číslo položky: 18615
Konvolut sedmi děl
popis: Olej na lepence rozměr 35 x 45 cm, olej na lepence, rozměr 41 x 37 cm, rytina, rozměr ve výřezu 23 x 32 cm zaskleno, olej na lepence rozměr 34 x 48 cm, litografie rozměr 29,5 x 54,5 zaskleno,olej na lepence rozměr 22 x 37,5 cm, olej na plátně rozměr 39 x 46 cm poškozeno.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |