Číslo položky: 18589
Muzikanti
popis: Olej na volném plátně podloženo překližkou, rozměr 33 x 26 cm, poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
20.11.2023 21:40