Číslo položky: 18584
Světice
popis: Olej na plechu, rozměr 20 x 14,5 cm, nerámováno, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
20.11.2023 21:08