Číslo položky: 18142
Máří Magdalena
popis: Olej na plátně, rozměry: 77 x 63 cm, poškozeno, rentoilováno.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč