Wagner P. Henry
Číslo položky: 18581
popis: Olej na plátně, rozměr 45 x 40 cm, nově rámováno
o autorovi: Malíř pražských zákoutí.
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 900 Kč