Wagner P. Henry
Číslo položky: 18580
Moje sledované obrazy Povoz v noční ulici
popis: Olej na plátně, rozměr 67 x 97 cm, nerámováno
o autorovi: Malíř pražských zákoutí.
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 400 Kč