Číslo položky: 18557
Dva motivy
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 49 cm a olej na plátně, rozměr 60 x 49 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
20.11.2023 20:24